halibutfishing.jpg

Halibutfishing to pracownia przynęt, sklep z akcesoriami i przewodnik wędkarski w Norwegii.

Zobacz prawdziwe rękodzieło sprawdzonych i niezwykle łownych przynęt oraz akcesoriów, które nie są powszechnie dostępne. Tylko w naszym sklepie je znajdziesz - atelier wędkarstwa morskiego - halibutfishing - megavega. Nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym, jakich w sieci wiele. Halibutfishing to swoisty apartament typu studio: wiele z tego co u nas znajdziesz, to rękodzieło wykonywane na zamówienie. Wszystko sprawdzone w praktyce i zrodzone z naszej indywidualnej potrzeby i pasji odkrywania. Chcemy podzielić się tym z Tobą!

Pamiętaj, że przynęty oraz akcesoria robione są na zamówienie i wymagają czasu przygotowania. Proszę nie zwlekaj z zamówieniem na ostatnią chwilę przed wyprawą.

Znajdziesz też w naszym klubowym sklepiku, coraz więcej sprzętu i akcesoriów krajowych i importowanych od uznanych na świecie producentów - wszystko sprawdzone i przetestowane w Norwegii. Będą to w większości akcesoria w niższych od rynkowych cenach oraz z bardzo atrakcyjnymi rabatami.

Wąska specjalizacja w klubie halibutfishing - megavega, zawężona tylko do sprzętu wędkarstwa morskiego daje korzyść. Nie musisz już długo wertować i tracić czas, na przeglądanie ogromnej oferty innych sklepów wędkarskich, mających oprócz oferty „morskiej” ogromną ilość pozostałego asortymentu. W sklepie klubowym będzie tylko sprzęt morski zwłaszcza przydatny na Big Game w Norwegii. Jeżeli nie ma jakiegoś interesującego Cię modelu nie szkodzi, szybko go dla Ciebie zamówimy. Skontaktuj się z nami przez formularz w tym serwisie, email lub po prostu zadzwoń: 601946080.

Nie jesteśmy też biurem podróży ani dużym sklepem wędkarskim. Nie sprzedajemy wycieczek ale możemy pomóc w organizacji Twojej wyprawy na ryby do norweskiego RAJU. Nie proponujemy wycieczek economy za kilkaset zł/tydzień z mnóstwem ukrytych kosztów oraz klauzul pisanych maleńkim drukiem. Możesz jednak skorzystać z naszej wiedzy i zaprosić nas do pomocy w przewodnictwie po łowisku. Pomożemy Tobie także w przygotowaniu wyprawy, jeśli nie wiesz od czego zacząć. Miejsca które odwiedziliśmy to sprawdzone, nowe ośrodki wędkarskie o wysokim standardzie zakwaterowania, dysponujące dużymi, szybkimi i przede wszystkim bezpiecznymi łodziami.

Dane firmy oraz nr rachunku bankowego:

Firma Handlowa AMAREX Andrzej Różycki, ul. Dwernickiego 14, 87-100 Toruń, NIP 851-000-21-72

Rachunek: 09114020170000470202746410