Paternoster megavega - ramię do bocznego troka
search
  • Paternoster megavega - ramię do bocznego troka
  • Paternoster megavega - ramię do bocznego troka
  • Paternoster megavega - ramię do bocznego troka
  • Paternoster megavega - ramię do bocznego troka
  • Paternoster megavega - ramię do bocznego troka

Paternoster megavega - ramię do bocznego troka

14,00 zł
Brutto

To uniwersalne ramię antysplątaniowe do błyskawicznego montażu na przyponie głównym. Doskonałe rozwiązanie do bocznego troka dla przywieszek, martwej rybki, woblera w trollingu itp...

Długość: 20 cm
Ilość

  Bezpieczne płatności

Przelewy, BLIK, paynow, pobranie.

  Kilka opcji wysyłki

Kurierzy z apaczka.pl, Paczkomaty Inpost i inne

To uniwersalne ramię antysplątaniowe do błyskawicznego montażu na przyponie głównym.

Wybierz proszę odpowiednia długość ramienia.

Ramię wykonane z mocnego i nierdzewnego drutu o srednicy 1,2 mm. Występuje w 6 długościach (5, 10, 15, 20, 25 i 30 cm). 

To sprytnie ukręcone z drutu, nierdzewne ramię antysplątaniowe do bocznego troka. Bardzo mocny oraz szybki montaż i demontaż. Nie trzeba zbyt wiele tłumaczyć jak to montować na przyponie z huprovki czy GigaFish Giga Cat. Min 3 oploty przyponu i gotowe. Na fluorocarbonie i kevlarze też dobrze się trzyma. Górna część przyponu do linki głównej - plecionki. Dół obciążamy dowolnym ciężarkiem, bądź przynętą z główką, w zależności od łowiska, metody czy przynęty. Szybki montaż i dowolną aranżację przynęt umożliwia mocne ucho wieńczące boczne ramię. Przywieszki, gumy zbrojone na lekko, muchy czarniakowe i makrelowe czy przypon z martwą rybą, to tylko kilka z bardzo wielu zastosowań. Im dłuższy przypon, tym więcej ramion paternoster megavega można załozyć. Ilość szt. paternoster na przyponie zależy tylko od jego długości. Jak domyślić się można, zestawy na karmazyny montuję już tylko z zastosowaniem paternoster megavega. 

Tylko fantazja wędkarza jest w stanie ograniczyć możliwości wykorzystania tego sprytnego ramienia z drutu. Główna idea pomysłu to błyskawiczny montaż dowolnej dodatkowej przywieszki do zestawu głównego, bez przezbrajania zestawu czy jego demontażu. Przywieszką może być klasyczny gummimack albo inny dowolny ulubiony wabik.

Zamontowanie do ramienia 1-1,5 m przyponu z uzbrojonym czarniakiem albo zestawem na molwy, pozwoli szybko i bez obaw o splątanie, posłać zestaw nawet w najgłębszą toń. Nasze eksperymenty norweskie, potwierdziły skuteczność rozwiązania. Dolna agrafka przyponu, posłuży nam do zaczepienia dowolnego i odpowiednio ważącego ciężarka (czeburaszki). Na odpowiednio długim przyponie można uzbroić system z kilkoma ramionami - paternoster megavega.

61 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.